This is Tina
za 3 okt 2026
De ultieme Tina trip! Van de bekendste hits tot aan de beste album-nummers, je hoort ze allemaal voorbij komen met dezelfde tomeloze energie.
What’s Cooking? Zaterdag 21 februari kookt het podium over met een opzwepend recept: rock, een flinke scheut cult en een snufje Tarantino! Vink deze avond aan op jouw Indierock strafblad.
What’s Cooking is dé bandavond voor opkomend talent van Zuid Holland! Aanstormende popartiesten en bands krijgen de kans om zich te presenteren. Een echte buitenkans om de top acts van morgen te leren kennen en te supporten!
In deze editie:
GUNMOLL
Opzwepend, mysterieus, cult. Als je GUNMOLL met maar 3 woorden zou mogen omschrijven, kom je met die termen best een eind, maar dan ben je er nog lang niet. Deze band rond Jolien Grünberg en Bram Bol maakt in ieder geval een energieke mix van (surf)rock, oosterse klanken en pop. De muziek zou niet misstaan onder de meest bloedstollende achtervolgingsscenes van je favoriete (cult)films. Neo-noir (denk Tarantino) is ook een tag die je niet ten onrechte op hun songs zou mogen plakken.
Zangeres Jolien: “Je zou kunnen zeggen dat we klinken alsof Yeah Yeah Yeahs en Queens of the Stone Age samen een wilde nacht hebben gehad, en GUNMOLL het resultaat was” De band schetst in hun songs scènes uit het leven van een “Gunmoll”: een meisje dat stuit op haar vaders pistool (Tata’s Lie), een jonge, gevaarlijke verleidster (L.O.V.E.), een bedreiging binnen het maffia-milieu (Feed You To My Dog).
GUNMOLL is een band met een verhaal en een historie. Dat verhaal heeft alles te maken met de afkomst van zangeres Jolien Grünberg. Zij heeft Roemeense bloed en bekijkt de wereld dus door een andere lens dan gebruikelijk in de Nederlandse muziekscene. Geïnspireerd door die achtergrond, startte Jolien met schrijven en zocht ze contact met gitarist/producer Bram, met wie ze bij een vorig project (Miss Pussy) al een goede klik had ontwikkeld. Met Bas Janssen (drums) en Koen van Bemmelen (bas) in de gelederen als ijzersterke ritmesectie, is GUNMOLL compleet.
Inmiddels heeft de band ook al het één en ander op haar strafblad staan, met niet op de laatste plaats hun optreden op Pinkpop ‘24. Na de release van hun eerste EP in 2025 is GUNMOLL nu toe aan de volgende stap: de release van een debuut album en een trektocht langs de zalen waarbij ook het buitenland lonkt. Oftewel; wordt vervolgd.
za 3 okt 2026
De ultieme Tina trip! Van de bekendste hits tot aan de beste album-nummers, je hoort ze allemaal voorbij komen met dezelfde tomeloze energie.
za 10 okt 2026
In 2026 is het exact 40 jaar geleden dat Iron Maiden hun legendarische meesterwerk Somewhere in Time uitbracht! Om deze mijlpaal te vieren brengt Up The Irons, Europa’s ultieme Iron Maiden-tributeband, een spectaculaire themashow volledig gewijd aan dit iconische album.
za 24 okt 2026
Maak je klaar voor een avond pure energie, scheurende gitaren en legendarische meezingers! Boneheadz - Tribute to the legends of Rock brengt een explosieve liveshow vol iconische hardrock klassiekers.